Den dekorativa prydnadskudden Phrae Cushion 100 kommer från varumärket Missoni Home, som är en del av ett av Italiens mest ikoniska modehus, Missoni.
Phrae Cushion 100 passar perfekt för dig som vill addera extra känsla av sofistikerad lyx till din interiör. Kuddens fodral är gjort av exklusivt jacquardtyg med ett vibrerande mönster i dämpade kulörer som för tankarna till en målning av akvarell. Kudden har måtten 60 x 60 cm och kommer med en medföljande innerkudde av lyxigt gåsdun för bästa komfort.
Inga omdömen
4 505 kr5 300 kr
Lägsta pris dag 1-30 innan kampanj är 5 300 kr.
Få kostnadsfri rådgivning från våra inredare som hjälper dig välja rätt möbler, belysning och stil för ditt hem.
Boka konsultationFölj oss på Instagram och prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av exklusiva erbjudanden, inspiration och produktlanseringar, samt för att få 10% rabatt på ditt första köp.
Bredd 60 cm
Höjd 60 cm
Färg Mönstrad
Material Bomull, Polyester
VarumärkeMissoni Home
Art. nr. 10692569