Läderkräm 250 ml från Guardian används för underhåll av anilin, semianilin samt pigmenterat läder och ser till att dess naturliga utseende och egenskaper bevaras. Tar du hand om dina produkter regelbundet med Guardian Läderkräm minskar risken betydligt för blekning, repor och uttorkning. Läderkrämen är testad av Danska Teknologiska Institutet och tillåts bära “Inneklimat Emblemet“.
Tar du hand om dina möbler med rätt produkter bevarar de sitt utseende samtidigt som de får längre livslängd. Guardian tillverkar möbelvård och underhållsprodukter utan att kompromissa när det kommer till kvalitet och miljöpåverkan.
Inga omdömen
Guardian Läderkräm 250 ml
217 kr255 kr
100 dagars returrätt på lagervaror
- Ny kund?
- Hittat ett billigare pris?
Egenskaper
Volym (cl) 250
Allmänt
VarumärkeGuardian
Art. nr. 10690513
Lägsta pris dag 1-30 innan kampanj är 255 kr.

Kostnadsfri inredningstjänst
Få kostnadsfri rådgivning från våra inredare som hjälper dig välja rätt möbler, belysning och stil för ditt hem.
Boka konsultationMer från Guardian
Få 10% rabatt vid din första beställning
Följ oss på Instagram och prenumerera på vårt nyhetsbrev för att ta del av exklusiva erbjudanden, inspiration och produktlanseringar, samt för att få 10% rabatt på ditt första köp.

